• 0,00 zł

Koszt dostawy

W związku z podwyżką cen , jak też i dopłatami z każdej strony (za minimalną ilośc paczek dziennie, za podjazd kuriera) z przykrością informujemy, że musieliśmy zrezygnować z usług firmy INPOST, natomiast poczta polska, jest droższa od kuriera.

Zamówiony towar dostarczamy za pośrednictwem firmy kurierskiej DPD jak też i Poczty Polskiej. Kupujący jest obciążany następującymi kosztami dostawy:

Opłata za przesyłkę zamówienia w przypadku wyboru DPD jest niezależna od ilości ale zależna od wagi produktów znajdujących się w zamówieniu
Opłata za przesyłkę zamówienia w przypadku wyboru Poczty Polskiej, dotyczy tylko i wyłącznie wysyłki zawieszeń piankowych do 20 cm włącznie i do 10 szt. włącznie

Sposób dostawy

Koszt dostawy

Czas dostawy

Poczta Polska*

8 zł List polecony ekonomiczny dzień nadania + 3

Przesyłka kurierska

13 zł

następny dzień roboczy
po wysyłce paczki z magazynu**

* Za pośrednictwem Poczty Polskiej wysyłane są wyłącznie zamówienia na zawieszenia piankowe do 20 cm i do 10 szt. włącznie.

**Czas dostawy może się wydłużyć z powodu niezastania nikogo pod podanym adresem lub z innych przyczyn leżących po stronie firmy kurierskiej.

Dodatkowa opłata zależna od wybranej formy płatności.

Forma płatności

Wysokość opłaty

Za pobraniem

2 zł

Przelewem

0 zł

UWAGA!
Kurierzy mają obowiązek dostarczyć przesyłkę do lokalu odbiorcy wyłącznie gdy waga paczki nie przekracza 30 kg. W przypadku produktów o większej wadze paczka może zostać dostarczona tylko pod drzwi budynku w adresie dostawy.

Sklep "Salto" nie ma wpływu na konkretną godzinę dostarczenia przesyłki. W momencie wyjścia paczki z magazynu wysyłamy e-mail o nadaniu przesyłki - na życzenie podajemy nr nadania - w przypadku kuriera - od razu - w przypadku Poczty Polskiej - następnego dnia po nadaniu. Kurier ma obowiązek dostarczyć przesyłkę w ciągu jednego do dwóch dni roboczych. Jeżeli chodzi o Pocztę Polską to nie mamy wpływu na czas dostarczenia i jest to ok 2-5 dni roboczych , choć ustawowo termin wynosi do 14 dni.

Przejdź do panelu Kreator